5.ua

На Полтавщині реалізують проект Ради Європи з впровадження реформ місцевого самоврядування  Про це у прес-службі Полтавської ОДА повідомили 22 жовтня.

  Залучення іноземних інвестиційних програм для покращення умов життя територіальних громад відбувається у рамках реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад», зазначив Сергій Шаршов, директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  Укладання такої угоди передбачає поліпшення умов для надання муніципальних послуг населенню Полтавщини, зокрема, комунальних та адміністративних, а також співробітництво між міськими, селищними та сільськими громадами області через розробку та впровадження проектів співробітництва територіальних громад.

  "Ми плануємо спільно розробити конкурсні процедури, відібрати 5 проектів переможців у сфері міжмуніципального співробітництва й надати їм до 20 євро, кожному, на умовах співфінансування", – сказала експерт проекту Ганна Борова.

  Керівник проекту Ради Європи Андрій Гук зазначив, що громади Полтавщини будуть одними з перших брати участь у пілотному проекті щодо співробітництва територіальних громад

  "Рада Європи надає Україні експертну допомогу в розбудові національної законодавчої бази відповідно до євростандартів. Зараз в Європі йде об’єднання територіальних громад, або за умови співробітництва або через злиття. Тому Україна не є виключенням. Щоб вистояти в умовах нестачі ресурсів, потрібно об’єднувати зусилля  громад, зокрема шляхом міжмуніципального співробітництва", – зауважив Андрій Гук.
  Попередній матеріал
  Уряд створить раду бізнес-омбудсмена
  Наступний матеріал
  Оголошено підозру високопосадовцю "Одеської залізниці" за збитки державі на 7 млн. грн.