Офіційна заява МВС: Нацгвардія та поліція продовжуватимуть охороняти суди

  Водночас, закликали Вищу раду правосуддя створити спеціальну незалежну службу охорону судів

  В Міністерстві внутрішніх справ наголосили, що інформація щодо зняття охорони Національної гвардії з приміщення Шевченківського райсуду Києва, – не відповідає дійсності. Про це йдеться на сайті МВС.

  У відомстві підкреслюють – Нацгвардія та Нацполіція й надалі охоронятимуть судові установи України. Зауважили, що охорону під Шевченківським райсудом у понеділок, 19 лютого, не знімали, а лише провели ротацію особового складу відповідно до плану.

  Водночас, закликали Вищу раду правосуддя створити спеціальну незалежну службу охорону судів. Заяви суддів про тиск в міністерстві назвали безпідставними на навіть гостро прокоментували.

  "Вища рада правосуддя абсолютно безпідставно заявила про тиск на судову гілку влади, замість того, щоб не допускати неправомірних процесуальних рішень, які, фактично, схвалили збройний напад на поліцейського", – мовиться у заяві.

  Нагадаємо, 15 лютого під час обрання запобіжного заходу меру Одеси Геннадію Труханову, біля будівлі Солом'янського районного суду Києва виникли сутички, унаслідок яких боєць Нацгвардії зазнав вогнепального поранення. А вже 17 лютого Шевченківський райсуд Києва відпустив на поруки народних депутатів підозрюваного, який із вогнепальної зброї поранив правоохоронця.

  Попередній матеріал
  Китайці хочуть виробляти на Львівщині електробуси
  Наступний матеріал
  "Атакують все, що рухається": у Сирії від авіаударів за добу загинули понад 70 мирних