Сергій Князєв
Сергій Князєв
Фото МВС України

Князєв: поки систему охорони судів роками "не встигають" створити, страждають поліцейські

За останній рік під час забезпечення безпеки учасників масових заходів в Україні постраждало майже 1,5 тис. поліцейських

Протягом 2017 року під час забезпечення безпеки учасників масових заходів в Україні постраждали майже 1,5 тис. поліцейських. Такі дані повідомив чільник Національної поліції Сергій Князєв, передає Департамент комунікації відомства.

Він зазанчив, що протягом 2017-2018 років у країні відбулося майже 70 тис. масових заходів, і понад 700 з них завершилися сутичками учасників із правоохоронцями.

"Зокрема, такі випадки мали місце під час охорони публічного порядку в рамках судових засідань. На жаль, зазвичай вони супроводжувалися і закінчувалися травмуванням або пораненням поліцейських", – передає слова Князєва прес-служба.

Він нагадав про заворушення 15 лютого 2018 року під Солом'янським райсудом Києва, який обирав запобіжний захід міському голові Одеси Геннадію Труханову. Тоді правопорушник двома пострілами з вогнепальної зброї поранив патрульного. Пізніше Шевченківський суд столиці відпустив стрілка – на поруки народних депутатів.

"Ми сподіваємося, що прокуратура подасть апеляцію з протестом на таке рішення суду. Всі правоохоронні органи повинні консолідовано та послідовно виконувати норми закону, хоч як би складно це було. Тільки тоді в суспільстві запанує порядок", – наголосив Князєв.

Також він закликав, щоб Державна судова адміністрація "згадала про свій обов’язок" і створила власну систему охорони приміщень судів, як це передбачає закон. Попри те, що кошти на створення цієї служби закладені в бюджеті, "вони кудись витрачаються", а адміністрація "з року в рік "не встигає" цю службу створити".

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Погода до кінця тижня: синоптики прогнозують до 17° морозу
Наступний матеріал
Світ перебуває на межі нового міжнародного конфлікту – Заліщук