Офіцери УДО України перемогли на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців

  Представники Управління державної охорони України виграли всі призові місця на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців. У змаганнях, які провели в Ялті, брала участь 21 команда з 11 країн. У турнірі змагалися професійні тілоохоронці як державних спеціальних служб, так і недержавних охоронних фірм.

  До складу українських збірних увійшли не професійні спортсмени, а офіцери, які щодня забезпечують безпеку вищих посадових осіб держави, відомих політиків і бізнесменів. Змагання тривали 4 дні. Спортсмени демонстрували навички з виконання вправ рукопашного бою, забезпечення безпеки під час пішого супроводження, надання першої медичної допомоги, стрілецькі вправи та інші. Змагання професійних тілоохоронців проводяться в Україні вже 16 років, і вже втретє – у ранзі Чемпіонату світу.

  Василь Вакуленко, суддя змагань: "Команда Украины - она в Италии первое место занимала, она в Англии, Великобритании - второе место, в Мюнхене - второе место, в Санкт-Петербурге - первое. Много лет уже последних лидер - это Украина".

  Роман Раюк, учасник змагань (Україна): "У нас сейчас вот, в данный момент, вид спорта этот распространился везде, по бывшему СНГ и зарубеж. Команды с каждым годом растут. Профессионализм растет, опыт растет".

  Попередній матеріал
  У Житомирі мешканці скаржаться на забруднену воду у водогоні [відео]
  Наступний матеріал
  У Каліфорнії узаконять автомобілі, що їздять без водіїв
  Теги:
  Loading...