5.ua

Один з учасників акції на підтримку Власенка зазнав тяжких поранень [відео]

  Один учасник ації на підтримку Сергія Власенка постраждав біля Печерського суду. Повідомили таке у прес-службі партії "Батьківщина". Мовляв, водій на дорогому авто скерував машину просто у натовп, коли зранку люди йшли до будівлі. Спалахнула сутичка, в якій один з мітингувальників зазнав тяжких поранень. Учасники акції обіцяють подати до міліції заяву разом з відеодоказом - інцидент зафільмували.

  Зранку виник конфлікт і між активістами та міліцією. Близько двох сотень людей ішли до стін суду аби підтримати Власенка, але на заваді стояв кордон правоохоронців, тож мітингарі почали їх відтісняти та зрештою їм вдалося потрапити у двір установи. Нині ситуація там спокійна. Тим часом судді залишили чинним рішення про заставу у майже 23 тисяч гривень для Сергія Власенка та продовжив ще на два місяці зобов`язання двічі на тиждень відмічатися у генпрокуратурі. Активісти називають справу проти захисника Юлії Тимошенко сфальшованою. 

  Перший протестуючий: «Підтримати Власенка. За що його судять? За вимишленими своїми причинами?»

  Другий протестуючий: «Сергія Власенка хочуть сьогодні незаконно засудити, тому що він завжди, п’ять років поспіль підтримував Юлію Тимошенко, був її захисником. А тепер сфабрикована справа в суді знаходиться його дружини, і ми виступаємо проти, щоб ця справа розглядалась в цьому руслі, в якому вона розглядається».

  Третій протестуючий: «Справа Власенка - стосується кожного, це продовження політичних репресій. Всього на всього. Це політичні репресії, які продовжуються на наших очах. Це може бути з любим з нас».

  Четвертий протестуючий: «Це всьо сфабриковано однозначно. Сьогодні Власенко, завтра когось візьмуть за якусь мелочь, будуть так само пресувати, бо він буде неугодний».  

  Попередній матеріал
  У Японії провели традиційний «Забіг Щасливця»
  Наступний матеріал
  Один учасник акції на підтримку Власенка постраждав біля Печерського суду