Один учасник акції на підтримку Власенка постраждав біля Печерського суду

  Один учасник акції на підтримку Сергія Власенка постраждав біля Печерського суду. Повідомили таке у прес-службі партії «Батьківщина». Мовляв, водій на дорогому авто - скерував машину просто у натовп, коли зранку люди йшли до будівлі. Спалахнула сутичка, в якій один з мітингувальників зазнав тяжких поранень. Учасники акції обіцяють подати до міліції заяву разом з відеодоказом - інцидент зафільмували.

   

  Зранку виник конфлікт і між активістами та міліцією. Близько двох сотень людей ішли до стін суду аби підтримати Власенка, але на заваді - стояв кордон правоохоронців, тож мітингарі почали їх відтісняти та зрештою їм вдалося потрапити у двір установи. Нині ситуація там спокійна. Тим часом судді залишили чинним рішення про заставу у майже 23 тисяч гривень для Сергія Власенка та продовжив ще на два місяці зобов’язання двічі на тиждень відмічатися у генпрокуратурі. Активісти  називають справу проти захисника Юлії Тимошенко сфальшованою.

  Перший протестуючий: «Підтримати Власенка. За що його судять? За вимишленими своїми причинами?»

  Другий протестуючий: «Сергія Власенка хочуть сьогодні незаконно засудити, тому що він завжди, п’ять років поспіль підтримував Юлію Тимошенко, був її захисником. А тепер сфабрикована справа в суді знаходиться його дружини, і ми виступаємо проти, щоб ця справа розглядалась в цьому руслі, в якому вона розглядається».

  Третій протестуючий: «Справа Власенка - стосується кожного, це продовження політичних репресій. Всього на всього. Це політичні репресії, які продовжуються на наших очах. Це може бути з любим з нас».

  Четвертий протестуючий: «Це всьо сфабриковано однозначно. Сьогодні Власенко, завтра когось візьмуть за якусь мелочь, будуть так само пресувати, бо він буде неугодний».  

  Попередній матеріал
  Один з учасників акції на підтримку Власенка зазнав тяжких поранень [відео]
  Наступний матеріал
  Двоє журналістів загинули під час аварії на раллі-марафоні Дакар у Аргентині
  Теги: