Один із ватажків терористів "здав" російську армію на Донбасі – Антон Геращенко

У Донбасі воювали 50 тисяч громадян Росії

Народний депутат з фракції "Народний фронт", радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що в Донбасі воювали 50 тисяч громадян Російської Федерації. Такий допис з'явився на сторінці нардепа у Facebook.

За його словами, це не "домисли" і не припущення, а "документальний факт, знайдений волонтерами проекту "Миротворець" в поштовій скриньці російської терористки Марії Коляди", яка виконує функції керівника прес-служби терористичної організації "ДНР".

"У ньому було виявлено лист від імені колишнього так званого "прем'єр-міністра "ДНР", громадянина Росії Олександра Бородая єпископу Орехово-Зуєвському Пантелеймону з проханням про надання допомоги російським бойовикам, які брали участь в боях на Донбасі. У цьому листі чорним по білому зазначено, що в боях проти України взяли участь понад 50 тисяч громадян РФ", – написав Геращенко.

Нардеп вважає, що ця цифра "близька до реальності", він навіть написав, що рекомендує її "використовувати в своїй роботі історикам, правозахисникам і журналістам".

Геращенко наголосив: "Переписка російських шпигунів і їх пособників в сепаратистських анклавах "ДНР/ЛНР, розкрита волонтерами проекту "Миротворець", є цінним джерелом для роботи українських та зарубіжних спецслужб, і рано чи пізно стануть доказами на судових процесах".

За словами радника очільника МВС, на сьогодні в базі даних "Миротворця" містяться "відомості про 18200 російських громадян, які брали участь у війні проти України".

Як повідомляв 5.ua, представник України у Мінських перемовах Євген Марчук в ефірі "5 каналу" наголосив, що російських танків на Донбасі більше, ніж у Німеччини та Британії разом взятих.

Попередній матеріал
Шкіряк: "Прокремлівський православний шабаш провалився"
Наступний матеріал
Платні дороги в Україні можуть з’явитися з наступного року

У Мінську вирішує все не тристороння контактна група – Марчук

Росія нарощує військове угрупування і не збирається виходити з Донбасу – Марчук

Росія перекинула на Донбас танки, "Гради" та ешелони зі снарядами - ГУР

ГУР оприлюднило список військових злочинців РФ, що беруть участь у бойових діях на Сході

У ГУР підрахували кількість загиблих бойовиків за добу

Проросійські ЗМІ готуються знімати сюжети про "українських порушників Мінських угод" – ГУР