5 канал

Одні й ті ж громадяни ввозять на своє ім'я десятки автомобілів на територію України – представник ДФС

На сьогодні близько 11 тисяч машин перебувають на території України з порушенням терміну транзиту

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив заступник директора Департаменту організації митного контролю ДФС Євген Сафонов.

"Який повинен бути механізм боротьби? Спочатку варто попередити, не допустити, а потім виявляти і відповідно карати. Машини їдуть під номерними знаками інших держав - це є проблема. Машин стає все більше. На сьогодні, якщо я не помиляюся, близько 11 тисяч машин, тобто з порушенням терміну транзиту", - зазначив Сафонов.

"Відверто кажучи, законодавство дозволяє заїжджати автомобілям на іноземних номерах і бути тимчасово не розмитненими. Останнім часом у зв'язку зі збільшенням кількості автомобілів на іноземних номерних знаках в Україні ми посилили аналітичну роботу і виявили наступну картину. Згідно з чинним законодавством, громадяни не резиденти мають право в'їжджати на територію України на транспортному засобі, яке зареєстровано і не порушує законодавство України терміном на один рік. Але після проведення аналітичної роботи ми побачили, що одні й ті ж громадяни, думаю умисно, ввозять на своє ім'я, кілька, а то й десятки автомобілів на територію України", - додав він.

Попередній матеріал
Спостерігачі ОБСЄ зафіксували новий блокпост бойовиків "ЛНР"
Наступний матеріал
Єврокомісар розповіла, які саме експортні квоти отримала Україна від ЄС

В Україні запрацював Міжвідомчий центр для боротьби з корупцією на митниці

В Україні запрацює міжрегіональна митниця