Фото МВС України

Одесу 9 травня будуть охороняти майже 2 тис.спецпризначенців

  Громадський порядок на 9 травня має охороняти більше двох тисяч міліціонерів. Після трагедії 2 травня увага до безпеки у місті з боку влади посилена. Про це повідомила  обласного управління внутрішніх справ.


  Як повідомлено, вулиці Одеси патрулюватимуть близько 1700 співробітників органів внутрішніх справ, в тому числі, військовослужбовці внутрішніх військ.  Ткож до охорони громадського порядку будуть залучені близько 600 осіб з числа доданих сил, куди входять співробітники міліції з інших областей України .

  Крім цього, на в'їзді до Одеси в районі 7 км Овідіопольської дороги чергують автоматники і два бронетранспортери. Дорога частково перекрита, вільно по одній смузі в кожну сторону. Блокпости з військовою технікою також з'явилися в селищах Затока та Чорноморка, повідомляє одеське видання Думская.net.

  Міліція закликала жителів і гостей Одеси "дотримуватися вимог чинного законодавства і не порушувати громадський порядок під час святкування".

  Зазначимо, 8 травня на території Одеської області розпочав свою практичну діяльність новостворений батальйон особливого призначення "Шторм". Також відомо, що 7 травня спеціальний батальйон міліції "Київ-1", сформований з числа добровольців, прибув до Одеси.
  Попередній матеріал
  Лідер «Океану Ельзи» запропонував свій план дій для України
  Наступний матеріал
  Конгресмени США назвали керівників місії спостерігачів на виборах в Україні