5.ua

Лідер «Океану Ельзи» запропонував свій план дій для України

  Відомий музикант Святослав Вакарчук на своїй сторінці в соціальній мережі 8 травня опублікував план дій, який, на його думку, слід здійснити українській владі найближчим часом, щоб встановити мир у країні.


  "Влада повинна не боятися і сама активно пропонувати порядок денний, а не діяти із запізненням, реагуючи на чужий сценарій", — впевнений Вакарчук.

  Серед основних моментів, зазнчених музикантом, було проведення референдумів в тих областях, жителі яких цього вимагають.

  "Принциповою умовою проведення референдумів має бути повне відновлення порядку, миру і вертикалі влади в регіонах, що прагнуть до волевиявлення, — запевняє Вакарчук, — якщо місцеві "активісти" на це підуть, значить, вони зацікавлені в чесних результатах і ці результати ми повинні визнати. Якщо ні — їх цікавить тільки розвал країни, а це означає, що вони злочинці, і діяти проти них потрібно твердо і жорстко".

  Однією з головних умов референдумів має бути їх повна відповідність Конституції України.

  Також Вакарчук торкається питань забезпечення армії та швидкого відновлення влади в регіонах.

  "Без влади не буде ні референдумів, ні виборів, ні молока, ні хліба, ні кращого життя. Буде хаос, від якого постраждають в першу чергу ті, хто хотів позитивних змін. А виграють, як завжди, злодії, пройдисвіти і бандити, які б погони вони не почепили, і яку б партію не представляли", — упевнений Вакарчук.

  У своїй заяві музикант попереджає що "той, хто візьме сьогодні на себе відповідальність за долю країни, ніяк не зможе уникнути важких і неоднозначних рішень. Але без такого роду рішень сама історія може стати непотрібною. Просто нічого буде вже описувати".
  Попередній матеріал
  Українські силовики не будуть діяти як росіяни в Чечні
  Наступний матеріал
  Одесу 9 травня будуть охороняти майже 2 тис.спецпризначенців