tyachiv.com.ua

Очільник поліції Запоріжжя йде у відставку

  Ольховський наголосив, що у його рішенні піти з посади немає політики

  Глава Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Віктор Ольховський йде у відставку. Про це він сам заявив сьогодні, 24 березня, під час брифінгу, передає "Укрінформ".

  "Рішення прийняте не вчора і навіть не позавчора, я написав рапорт ще 22 березня. З подіями, що відбуваються в області, воно не пов'язане. Політики в моєму рішенні немає", – підкреслив Ольховський.

  Він заявив, що виконав усі головні завдання, що стояли перед ним, коли він погоджувався на цю посаду. Зокрема, йдеться про переатестацію особистого складу та впровадження патрульної служби в області. За словами Ольховського, подальших планів він поки не має, хоча "пропозиції є".

  Нагадаємо, що у 2014 році МВС звільнило очільника Нацполіції Запоріжжя Володимира Сербу і призначило 52-річного Ольховського, який протягом 2006-2007 років вже займав цю посаду.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 18 жовтня 2016 року, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про звільнення прокурора Запорізької області через витік інформації.

  Попередній матеріал
  Волонтер: Місія ОБСЄ на 8% складається із громадян Росії
  Наступний матеріал
  Петренко розповів, що потрібно для отримання річної розстрочки на оплату послуг ЖКГ

  Луценко призначив нового прокурора Запорізької області

  Луценко звільняє прокурора Запорізької області через витік інформації

  На Запоріжжі спіймали прокурора-хабарника

  У Запоріжжі СБУ спіймала банду поліцейських-автовикрадачів