5.ua

Обвал будинку в Одесі - обставини і наслідки [відео]

  Сильний гуркіт мешканці сусідніх будинків спочатку сприйняли за грім. Втім, через кілька хвилин почулися крики.

  Ганна Шамова, свідок: «Услышали грохот, ну, подумали, что это гром. Выходим, увидели дым, и тут бабушка еще кричит: “Помогите, помогите, внука камни закинули”. Мы прибегаем, смотрим: бабушка вышла, кричит, а там внук ее кричит, Женя: “Помогите, мне больно”».

  Хлопець сидів за комп’ютером, коли частина горища і даху  провалилися просто до нього в кімнату. Підліток опинився у кам’яній пастці. Сусіди кинулися визволяти підлітка. Однак вдалося це тільки рятувальникам.

  Неллі, свідок: «Спасибо, что ребята приехали вовремя – там такие вот, такие камни».

  Хлопця забрала швидка. Лікарі кажуть – його життю нічого не загрожує. Втім, рятувальники та чиновники побоюються нових обвалів, адже будинок будували ще в дореволюційні часи і він може не витримати осінніх дощів.

  Ігор Савєльєв, перший заступник начальника ГУ ДСНС України в Одеській області: «Есть опасность дальнейшего обрушения, потому что рядом другие квартиры, соседние, имеют сквозные трещины и если и дальше меры не принять по укреплению этих конструкций, стен, то и дальше пойдет обрушение»

  Реконструювати чи зносити будинок – мають вирішити фахівці.  

  Валерій Матковський, заступник голови Одеської облдержадміністрації: «Что касается Ватутина, 14, квартир, которые пострадали – их тут три квартиры таких – то по ним нужно принимать отдельное решение. Одна из квартир, однозначно, то, что мы можем оценить в ночное время, не подлежит дальнейшему проживанию – либо капитальный ремонт, либо отселение».

  Внаслідок обвалу постраждав також флігель сусіднього будинку, який і до цього був в аварійному стані. Що робити з ним – також мають вирішити спеціалісти.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  Попередній матеріал
  Марков: фракція ПР тримається виключно на страху [відео]
  Наступний матеріал
  Собянін відправив у відставку уряд Москви