Сильний гуркіт мешканці сусідніх будинків спочатку сприйняли за грім. Втім, через кілька хвилин почулися крики.
Ганна Шамова, свідок: «Услышали грохот, ну, подумали, что это гром. Выходим, увидели дым, и тут бабушка еще кричит: “Помогите, помогите, внука камни закинули”. Мы прибегаем, смотрим: бабушка вышла, кричит, а там внук ее кричит, Женя: “Помогите, мне больно”».
Хлопець сидів за комп’ютером, коли частина горища і даху провалилися просто до нього в кімнату. Підліток опинився у кам’яній пастці. Сусіди кинулися визволяти підлітка. Однак вдалося це тільки рятувальникам.
Неллі, свідок: «Спасибо, что ребята приехали вовремя – там такие вот, такие камни».
Хлопця забрала швидка. Лікарі кажуть – його життю нічого не загрожує. Втім, рятувальники та чиновники побоюються нових обвалів, адже будинок будували ще в дореволюційні часи і він може не витримати осінніх дощів.
Ігор Савєльєв, перший заступник начальника ГУ ДСНС України в Одеській області: «Есть опасность дальнейшего обрушения, потому что рядом другие квартиры, соседние, имеют сквозные трещины и если и дальше меры не принять по укреплению этих конструкций, стен, то и дальше пойдет обрушение»
Реконструювати чи зносити будинок – мають вирішити фахівці.
Валерій Матковський, заступник голови Одеської облдержадміністрації: «Что касается Ватутина, 14, квартир, которые пострадали – их тут три квартиры таких – то по ним нужно принимать отдельное решение. Одна из квартир, однозначно, то, что мы можем оценить в ночное время, не подлежит дальнейшему проживанию – либо капитальный ремонт, либо отселение».
Внаслідок обвалу постраждав також флігель сусіднього будинку, який і до цього був в аварійному стані. Що робити з ним – також мають вирішити спеціалісти.
Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал