day.kiev.ua

ОБСЄ закликала ВР не вводити санкції проти ЗМІ

  Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня М'ятовіч вважає, що внесений у Верховну Раду законопроект про санкції становить небезпеку для вільних ЗМІ в Україні.


  Про це вона написала в листі голові українського парламенту Олександру Турчинову, повідомляє "Українська правда".

  "Я закликаю членів Верховної Ради відмовитися від положень закону, які становлять небезпеку для свободи ЗМІ та плюралізму і йдуть врозріз із зобов'язаннями ОБСЄ зі свободи висловлювання та свободи ЗМІ", – заявила М'ятовіч.

  Вона додала, що розуміє заклопотаність України у зв'язку із нинішнім конфліктом, "але це не повинно виправдовувати непропорційне обмеження свободи вираження думок і свободи засобів масової інформації".

  На її думку, ці норми є явним порушенням міжнародних стандартів і можуть знівелювати досягнення в галузі свободи ЗМІ в Україні.

  Як повідомлялося, сьогодні Верховна Рада прийняла у першому читанні урядовий законопроект про санкції, який, з-поміж іншого, допускає припинення роботи пошти, відключення телеканалів та радіостанцій, закриття всіх видів ЗМІ, у тому числі і в інтернеті, заборона виробництва і розповсюдження друкованої продукції, припинення телекомунікаційного зв’язку, заборона користування радіочастотами.
  Попередній матеріал
  Словаччина готова розпочати реверс газу до України з 1 вересня
  Наступний матеріал
  На Донеччині СБУ затримала ще одного російського шпигуна
  Теги:
  Loading...