фото УНІАН

Словаччина готова розпочати реверс газу до України з 1 вересня

  Компанія Eustream готова розпочати з 1 вересня реверс газу до України з країн Центральної Європи в контрольному режимі, який передбачає постачання близько трьох мільярдів кубометрів на рік.


  Про це повідомляю УНІАН.

  Фахівці оператора газотранспортної системи Словаччини - компанії Eustream завершили підготовчі роботи до реверсних постачань палива в Україну.

  "Ми готові розпочати з 1 вересня цього року реверсні поставки газу до України з країн Центральної Європи в контрольному режимі, який передбачає постачання близько трьох мільярдів кубометрів на рік, - заявив офіційний представник компанії Eustream Ваграм Чугурян.
   
  Із 1 березня 2015 року газопровід зможе здійснювати постачання на максимальній потужності 10 мільярдів кубометрів на рік". Представник компанії Eustream нагадав, що в ході процедури Open Season кілька європейських фірм надали зобов'язувальні заявки на прокачування газу цією трубою.

  Фахівці Eustream провели протягом останніх трьох місяців комплексну перевірку технічного стану газопроводу Ужгород-Вояни, побудованого 15 років тому, а також роботи зі спорудження додаткового 400-метрового трубопроводу до українського кордону. Більшу частину транзитних потужностей нового газопроводу до 2019 року викупила українська держкомпанія "Нафтогаз".

  Попередній матеріал
  Одеські прикордонники розповіли, як із Росії обстрілюють Луганщину
  Наступний матеріал
  ОБСЄ закликала ВР не вводити санкції проти ЗМІ
  Loading...