ОБСЄ: У Донецьку бойовики стріляють з дахів житлових будинків

  Як виявили спостерігачі, це вже загальна практика

  У Куйбишевському районі Донецька бойовики стріляють з дахів житлових будинків. Про це повідомив голова спостережної місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг під час брифінгу сьогодні, 2 червня, у Києві.

  "Люди на Донбасі пережили ще один важкий тиждень, і насилля продовжується. Цього тижня в ніч на 30 травня наші спостерігачі зареєстрували 105 вибухів на захід та на схід від центру Донецька. Багато з цих вибухів трапилося у Куйбишевському районі міста. За два дня перед тим наші спостерігачі відвідали цей район і побачили пошкоджені житлові будівлі. Місцеві мешканці сказали, що озброєні люди (в окупованому російськими терористами Донецьку - 5.ua) використовували дахи їхніх будинків, щоб звідти здійснювати постріли. Як ми виявили – це вже така загальна практика", – повідомив Хуг. 

  Як повідомляв 5.ua, напередодні бойовики не дозволили спостерігачам ОБСЄ працювати в Кадіївці, Ровеньках і Новоазовську. В останньому проросійські терористи відкрили попереджувальний вогонь в повітря, не пускаючи представників місії в місто.

  Попередній матеріал
  "Укроборонпром" завершив випробування ракетного корабля "Прилуки"
  Наступний матеріал
  "Історична угода" про обмін персональними даними: США та ЄС об'єднали зусилля

  Окупанти не пропустили ОБСЄ в напрямку Луганська

  Штайнмаєр: В Україні місія ОБСЄ проводить "піонерську роботу"

  Як зміниться поведінка російських маріонеток, якщо поліцейська місія ОБСЄ буде озброєна

  Бойовики не дозволили спостерігачам ОБСЄ працювати в Кадіївці, Ровеньках і Новоазовську