війська
5.ua

ОБСЄ має інформацію про російських військових на Донбасі

  В Організації заявляють, що не можуть робити жодних висновків

  У Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ є інформація про те, що на Сході України діють російські військові. Але висновків з цієї інформації місія не може робити. Про це у п’ятницю, 29 липня, заявив заступник голови СММ Олександр Хуг, передає "ЛІГА.БізнесІнформ".

  "Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ – це не агентство розвідки. Це громадянська, не озброєна місія. Ми звітуємо про те, що ми бачимо і що ми чуємо. І ми звітуємо про те, що ми можемо перевірити. З моменту розміщення нашої місії в районах, не підконтрольних українській владі, ми задокументували наявність деяких конкретних одиниць озброєння і боєприпасів ... у нас також є інформація, яка підтверджує наявність російських військовослужбовців на тих територіях. Це факти, які ми регулярно документуємо в своїх щоденних звітах, які публікуються на нашому сайті. А висновки робити повинні вже ті, хто читає звіти", – сказав він.

  Раніше сьогодні українська розвідка повідомила місця розташування російських танків і "Градів". А напередодні ГУР оприлюднило список військових злочинців РФ, що беруть участь у бойових діях на Сході.

  Попередній матеріал
  У Києві нетверезий водій, тікаючи від поліції, протаранив зустрічне авто
  Наступний матеріал
  Чубаров: Сила Путіна в тому, що він обіцяє все і в процесі інтерпретує

  Розвідка повідомила місця розташування російських "Градів" і танків

  ГУР: російські найманці на Донбасі вкотре зазнали втрат

  ГУР зафіксувало провокаційну роботу російських ЗМІ на Донбасі

  Один із ватажків терористів "здав" російську армію на Донбасі – Антон Геращенко