гривня гроші politica-ua.com

Банківська афера: посадовці банку розікрали більше 100 мільйонів

  Регулятор виділив ці кошти на рефінанс відповідної банківської установи

  Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили механізм розкрадання власниками і топ-менеджментом одного з київських банків більше 100 мільйонів гривень, виділених Нацбанком на рефінансування. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  "Фінансова установа отримала від НБУ сто двадцять мільйонів гривень у 2014 році. Правоохоронці встановили, що після цього один із співвласників банку спільно з його керівництвом почали виведення грошей у підконтрольні бізнесмену комерційні структури", – поінформували у СБУ.

  Як вдалося встановити правоохоронцям, кошти перераховувалися під виглядом внутрішньобанківських операцій та кредитування клієнтів. "Ділки також здійснювали оборудки з вартістю майна банку, яке перебувало у забезпеченні кредиту рефінансування", – додали силовики.

  Повідомляється також, що привласнювати державні кошти ділкам "допомагали" оцінювачі майна, які працюють під брендом відомої міжнародної компанії. Загальна сума грошей привласнених фінансистами до введення в банку тимчасової адміністрації становить майже 108 мільйонів гривень.

  Правоохоронці провели обшуки в офісах та за місцями проживання фігурантів справи і вилучили документацію, яка доводить здійснення фінансових оборудок з кредитом рефінансування.

  Водночас, наразі невідомо, про який саме банк йдеться.

  Попередній матеріал
  "Ніч на книжковій полиці": в Японії показали справжній готель-книгарню
  Наступний матеріал
  Від обстрілів Авдіївки загинули троє мирних мешканців, ще 10 – поранені

  Перевірка НБУ: Для "Приватбанку", "Укрексімбанку" та "Ощадбанку" характерна спільна проблема

  У Києві спіймали шахраїв, які привласнили нерухомості на 30 млн грн

  Прокуратура викрила шахраїв-"благодійників", які продали майже 600 тонн безплатного гуманітарного вантажу