Гривня
Гривня politica-ua.com

Банківська афера: посадовці банку розікрали більше 100 мільйонів

  Регулятор виділив ці кошти на рефінанс відповідної банківської установи

  Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили механізм розкрадання власниками і топ-менеджментом одного з київських банків більше 100 мільйонів гривень, виділених Нацбанком на рефінансування. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  "Фінансова установа отримала від НБУ сто двадцять мільйонів гривень у 2014 році. Правоохоронці встановили, що після цього один із співвласників банку спільно з його керівництвом почали виведення грошей у підконтрольні бізнесмену комерційні структури", – поінформували у СБУ.

  Як вдалося встановити правоохоронцям, кошти перераховувалися під виглядом внутрішньобанківських операцій та кредитування клієнтів. "Ділки також здійснювали оборудки з вартістю майна банку, яке перебувало у забезпеченні кредиту рефінансування", – додали силовики.

  Повідомляється також, що привласнювати державні кошти ділкам "допомагали" оцінювачі майна, які працюють під брендом відомої міжнародної компанії. Загальна сума грошей привласнених фінансистами до введення в банку тимчасової адміністрації становить майже 108 мільйонів гривень.

  Правоохоронці провели обшуки в офісах та за місцями проживання фігурантів справи і вилучили документацію, яка доводить здійснення фінансових оборудок з кредитом рефінансування.

  Водночас, наразі невідомо, про який саме банк йдеться.

  Попередній матеріал
  Президенти України та Швейцарії узгодили прискорення повернення активів режиму Януковича
  Наступний матеріал
  Від обстрілів Авдіївки загинули троє мирних мешканців, ще 10 – поранені
  Loading...

  Перевірка НБУ: Для "Приватбанку", "Укрексімбанку" та "Ощадбанку" характерна спільна проблема

  У Києві спіймали шахраїв, які привласнили нерухомості на 30 млн грн

  Прокуратура викрила шахраїв-"благодійників", які продали майже 600 тонн безплатного гуманітарного вантажу