turist.life

Оборудка "банди Януковича" на 25 мільйонів: прокуратура прагне повернути державі понад 60 га лісів

  Через підставних осіб ними заволодів тодішній перший віце-прем'єр Микола Азаров

  Прокуратура намагається повернути державі лісові угіддя Канівщини, які незаконно привласнив перший віце-прем'єр-міністр часів Януковича. Наразі відповідний позов скерували до суду, інформує прес-служба ГПУ.

  "Прокуратурою області до суду заявлено черговий позов про скасування незаконного розпорядження Канівської районної державної адміністрації та витребування з протиправного володіння сім’ї колишнього Першого віце-прем’єр-міністра часів В. Януковича земельних ділянок, вкритих лісами, площею близько 40 га", - зазначено у повідомленні.

  Як стало відомо, аналогічний позов щодо земель площею 26 га прокуратурою Черкаської області було подано в листопаді 2016 року, наразі позовна заява перебуває у провадженні Канівського міськрайонного суду.

  "Підставою для заявлення зазначених вище позовів став факт виявлення прокуратурою злочинної схеми виведення державних земель лісового фонду в приватну власність членам родини колишнього високо посадовця", - пояснили в ГПУ.

  Повідомляється, що для здійснення оборудки були залучені жителі області (понад 40 людей), яким ще у лютому 2005 року безоплатно було передано 66 га земель лісогосподарського призначення. "Таким чином, зазначені ділянки було розподілено на підставних осіб з метою подальшого перепродажу їх зацікавленим особам. Після злочинних маніпуляцій землі, розташовані єдиним масивом, були придбані колишнім високопосадовцем та його родичами", - йдеться у повідомленні.

  На цей час у власності родини колишнього Першого віце-прем’єр-міністра часів В. Януковича на території згаданої сільської ради перебуває 66 га земель, незаконно наданих для ведення особистого селянського господарства. За підрахунками фахівців, державі завдано збитків на суму близько 25 мільйонів гривень.

  Нагадаємо, за часів Януковича посаду першого віце-прем'єр-міністра обіймав Микола Азаров. 

  Як повідомлялося, у листопаді ГПУ продовжувало опис та арешт "скарбів Януковича" у Межигір'ї через їхню величезну кількість.

  Попередній матеріал
  Кабмін схвалив концепцію 12-річної школи
  Наступний матеріал
  Савченко не пам'ятає, чи бачила радника СБУ до і після зустрічі з ватажками "Д/ЛНР" у Мінську
  Loading...

  "Хонка-2": у курортному Сочі журналісти натрапили на новий притулок Януковича – ЗМІ

  Янукович – замовник: ГПУ оприлюднила схеми фігурантів справи щодо викрадення Драбинка

  ГПУ продовжує опис та арешт "скарбів Януковича" у Межигір'ї

  Луценко: У справі Януковича фігурує щонайменше 15 нардепів