5.ua

Обмовка по Фрейду: Янукович назвав себе «незаконно вибраним президентом»

  Віктор Янукович живий. Із такої новини він почав брифінг у російському Ростові-на-Дону. Це друга його поява на публіці після того, як він утік з України.

  Він досі вважає себе легітимним президентом і верховним головнокомандувачем Збройних сил України, тому образився на США через те, що офіційний Вашингтон назвав його нелегітимним через утечу. Янукович має намір звернутися до Конгресу, Сенату і Верховного суду Сполучених Штатів із наполегливою пропозицією дати правову оцінку таким діям американської влади. Тривав виступ не більше 10-ти хвилин і не передбачав запитань журналістів.

  Віктор Янукович: «Я обращаюсь к международному сообществу. Никто не имеет права и не должен поощрять разбой и поддерживать неконституционные перевороты. Кстати, всем известна информация о намерении правительства США выделить 1 миллиард долларов этому бандитскому режиму. Насколько мне известно, законодательство США, статья 8422 раздела 22 свода законов запрещает предоставлять материальную помощь правительству любого государства, незаконно избранный президент... законно избранный президент которой был свержен в результате военного переворота или другого незаконного решения. Я намерен обратиться в Конгресс, Сенат и Верховный суд США с настоятельным предложением дать правовую оценку действиям правительства этой страны».

  Нагадаємо, сьогодні він виступив перед журналістами у Ростові-на-Дону. Із загальним змістом його промови можна ознайомитись тут.

  Попередній матеріал
  Сімферополь відмовив у посадці пасажирському літаку з Києва
  Наступний матеріал
  Білоруський журналіст був затриманий в Донецьку за підозрою в тероризмі
  Теги:
  Loading...