5.ua

Білоруський журналіст був затриманий в Донецьку за підозрою в тероризмі

  Білоруський журналіст Дмитро Галко був затриманий в Донецьку співробітниками СБУ за підозрою в терористичній діяльності.

  Як з'ясувалося пізніше , йому просто не пощастило з сусідом по кімнаті , повідомляє "Белорусский партизан".

  "9 і 10 березня я перебував у Донецьку. У ніч на 11 березня я збирався їхати далі за своїм маршрутом, але за кілька годин до поїзда несподівано був затриманий співробітниками СБУ. Я прийшов в кімнату відпочинку при залізничному вокзалі, де знімав ліжко у двомісному номері, щоб забрати свої речі. Ще на вході мене заблокувала група людей у ​​цивільному, які змусили йти за ними", - розповідає Дмитро Галко про обставини інциденту.

  Журналіст не відразу зрозумів, хто і за що його затримав .

  "Було декілька хвилин, мабуть, одних з найстрашніших у моєму житті, коли я був упевнений, що мене прийшли вбивати бандити. Немов відповідаючи на мої думки, мене запевнили: "Тут немає бандитів, всі офіційні особи". І пояснили причину мого затримання. У моїй кімнаті була знайдена вибухівка. Відповідно, мене підозрювали в терористичній діяльності", - сказав він.

  Дмитро Галко зазначив, що його сусідом по кімнаті був громадянин Росії, який заселився туди до нього .

  "Він не називав себе і взагалі дуже неохоче відповідав на питання. Хіба що підтвердив мою здогадку, що він з Росії. Ну, це було абсолютно очевидно. Як не сміялися над визначенням "виразний російський акцент", дуже частим в новинах періоду протистояння на Майдані, але цей акцент вираховується "на раз-два", - говорить він.

  Зараз журналіст уже на волі.

  На фото, сусід Галко по кімнаті/фото "Новы час"

  Попередній матеріал
  Обмовка по Фрейду: Янукович назвав себе «незаконно вибраним президентом»
  Наступний матеріал
  Ярема сумнівається, що Росія видасть Януковича українському правосуддю
  Теги:
  Loading...