Facebook / Євген Нищук

Нищук має намір створити агенцію для боротьби з проросійськими артистами

  Агенція із заборони артистів з проросійською позицією має створити закони, які б унеможливлювали гастролі, приїзди і професійну діяльність тих людей, які висловлюються проти України

  Міністерство культури має намір створити агенцію для заборони артистів з проросійською позицією. Про це в інтерв'ю "Громадському ТБ" заявив міністр культури України Євген Нищук.

  "Є ідея про створення агенції, яка би здійснювала концертну, театральну і гастрольну діяльність. Функція якої б ще була в тому, щоб виробити ті закони, які б унеможливлювали гастролі, приїзди і професійну діяльність тих людей, які так висловлюються", - сказав міністр культури.

  Разом з тим, Нищук зауважив, що він проти складання списків.

  "Я проти того, щоб складати не те, що списки – чорні чи білі. Однозначно список повинен бути і дуже жорсткий, але я би його в колір не обрамлював. Я би його обрамлював у санкції. І механізм його, ми власне маємо домовитися з СБУ і з іншими органами, як це здійснюється. Звичайно, люди, які принижують гідність української держави, спотворюють українську історію, наших героїв, однозначно, їм не місце тут", - сказав міністр.

  З його слів, для механізму заборони російського контенту має бути проведена внутрішня ґрунтовна робота "без прес-конференцій і без винесення на люди багатьох речей".

  "Сам механізм буде пропрацьовуватися. Я зустрічаюся з головою СБУ, я буду зустрічатися з усіма керівниками і директорами, телевізийниками і радійниками", - розповів Нищук.

  Як повідомляв 5.ua, Мінкультури розширило "чорний список" російських артистів.

  Попередній матеріал
  НАТО має намір посилити підтримку Україні, Грузії й Молдові - Вершбоу
  Наступний матеріал
  Принц Чарльз зіграв Гамлета на сцені з видатними британськими акторами
  Теги:
  Loading...

  Повна версія інтерв'ю з Євгеном Нищуком: За проведення культурних подій я отримував більше, ніж на посаді міністра

  Нищук розповів - що буде з квотами на українське в ефірі: перше інтерв'ю міністра культури

  Мінкульт планує запровадити автоматичне ліцензування російських книг

  Біля Мінкульту активісти закликали розширити "чорних списків" російських діячів культури