kontrakty.ua

Напад Новинського на митрополита УПЦ МП: подробиці інциденту

  Священик написав заяву в поліцію за фактом нападу на нього мільярдера-депутата

  Народний депутат скоїв напад на священика. Про це "5 каналу" повідомив сам потерпілий - митрополит Української православної церкви Олександр Драбинко. За його словами -  мільярдер Вадим Новинський, обранець від Опозиційного блоку накинувся на нього просто на очах у вірян, які поверталися з богослужіння у Свято-Троїцькому монастирі на Рівненщині.

  Митрополит каже, що народний обранець обсипав його нецензурною лайкою і пригрозив фізичною розправою. Напад Олександр Драбинко пов’язує зі справою щодо незаконного тиску на митрополита Володимира. У проваджені Драбинко - свідок. А Новинський - фігурант справи. Нині митрополит за фактом нападу написав заяву до поліції.

  "Вчора факт нападу на мене згаданої особи - Вадима Владиславовича Новинського мав місце. Мали місце нецензурна лайка в присутності людей, які йшли з богослужіння, в мою адресу, погрози фізичної розправи. Було два виокремлено таких зауваження в мою адресу: про те, що я нібито розколюю церкву і друге питання - це те, що я нібито лжесвідчу проти нього у прокуратурі, яка веде розслідування по факту незаконного тиску на митрополита Володимира і відсторонення його від посади. Одним із фігурантів разом із Захарченкм і Януковичем проходить і Вадим Новінський", - заявив священнослужитель.

  Зі свого боку нардеп заперечує як факт нападу, так і причини, як сам висловлюється, розмови на підвищених тонах.

  "Це брехня від початку і до кінця, можу сказати відразу. Якщо вважати розмову на підвищених тонах нападом, то я можу сказати: інцидент був, розмова на підвищених тонах була. Іншого більше нічого не було. Причиною цієї розмови на підвищених тонах  було те, що у нас занадто діаметрально протилежні погляди на такі поняття: що таке совість, мораль. У нас діаметрально різне ставлення до церкви і духовного життя. Ось, що стало причиною цієї розмови на підвищених тонах", - заявив нардеп.

  Попередній матеріал
  Ф'юрі попросив Кличка перенести бій-реванш
  Наступний матеріал
  Путін звинуватив Кемерона у "низькому рівні політичної культури"

  Депутат-мільярдер "Опоблоку" Новинський накинувся на митрополита УПЦ МП

  Бойка з Новинським так і не пустили до Одеси – вони вже вилетіли геть

  Порошенко наказав перевірити законність надання громадянства Новинському

  Новинського допитали в МВС, а Олександра Вілкула – в Генпрокуратурі