lustration.org.ua

Порошенко наказав перевірити законність надання громадянства Новинському

  Голова держави відреагував на відповідну електронну петицію і пояснив – сам не може позбавити громадянства, однак для цього існує низка законних підстав

  Президент Петро Порошенко доручив Державній міграційній службі перевірити законність надання громадянства народному депутату від "Опозиційного блоку" і власнику компанії "Смарт-Холдинг" Вадиму Новінському. Про це йдеться у відповіді на петицію, яка набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів, передає "Тиждень.ua".

  У тексті відповіді йдеться, що Президент не може позбавити будь-кого громадянства, однак існують підстави для припинення громадянства. За перевірку даних, які можуть стати підставою, відповідає Державна міграційна служба.

  "У разі надходження на розгляд Комісії при Президентові України з питань громадянства матеріалів стосовно припинення громадянства України В.В.Новинського вони будуть розглянуті мною як главою держави та буде прийнято рішення відповідно до законодавства. Як Президент України, я зобов’язаний непорушно додержуватися Конституції України і законів України. Ураховуючи зазначене, мною прийнято рішення звернутися до Державної міграційної служби України щодо необхідності перевірки викладених у петиції відомостей та подальшого реагування у разі необхідності", – йдеться в тексті відповіді.

  Нагадаємо, російський бізнесмен Вадим Новінський, відомий в Україні як партнер Ріната Ахметова, отримав українське громадянство указом Януковича у 2012 році. Згідно з документом, засновник групи "Смарт-Холдинг" і власник блокуючого пакету компанії "Метінвест холдинг" отримав громадянство, як особа, що має визначні заслуги перед Україною.

  Попередній матеріал
  Ми пережили репетицію ядерної війни – Щербак
  Наступний матеріал
  На Сумщині на хабарі схопили начальника районного військкомату
  Теги:
  Loading...

  Новинського допитали в МВС, а Олександра Вілкула – в Генпрокуратурі

  Королевська і Новинський пообіцяли співпрацювати з Генпрокуратурою

  Питання про зняття депутатського імунітету з Королевської, Вілкула та Новинського не стоїть - ГПУ

  Група компаній Ахметова і Новинського "Метінвест" оголосила дефолт