Новий законопроект щодо лікування Тимошенко зареєструвала опозиція

  Новий законопроект щодо лікування колишнього прем'єра Юлії Тимошенко зареєструвала опозиція, і називає документ копромісним.  Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини». Згідно з документом засудженого, який захворів на тяжку хворобу, може бути звільнено. Крім випадків, якщо людину засуджено за тяжкий злочин. Цим документом пропонують внести зміни до Кримінального кодексу. Вже завтра перед позачерговим засіданням парламенту може відбутися засідання робочої групи з підготовки проекту.

   

  Інна Богословська: «Ви нас за ідіотів считаете, или что?»

  Кожем`якін: «Я, як офіцер».

  Інна Богословська: «Шкурний інтерес поставили вище держави».

  Кожем`якін: «Водички попийте... повірте якщо я вас захочу образити вам буде погано».

  Так напрацьовують законопроект для вирішення проблеми Тимошенко. Робоча група - станом на вечір вівторка закінчилася взаємозвинуваченями  і  - нічим. Представник єврокомісії - уважно слухає. На завершення регіоналка Богословська звинувачує опозицію у зриві ... євроінтеграції.

  А все так культурно починалося. Опозиція прийшла з законопроектом, в якому врахували понеділкові побажання регіоналів. Представники більшості пішли його вивчати - і повернулися з вердиктом: побажання  - не вірно виписані.

  Геннадій Москаль: «Ну, від тюрми і суми не зарікайся!»

  Регіонали критикують - але свого не пропонують. Опозиція просить регіоналів надати свій законопроект. Обіцяють - не судити суворо.

  Ірина Геращенко, народний депутат, «Удар»: «Ми зобов’язуємося не тролити ваш законопроект! Або прийняти або не прийняти.  Не рецензії писати три години».

  На цьому розійшлися.

  Володимир Олійник, народний депутат, ПР: «Ми ніколи не заявляли що будемо давати свій законопроект».

  Геннадій Москаль, народний депутат, «Батьківщина»: «Плили, плили і всралися!»

  Надверчір вівторка опозиціонери зареєстрували черговий законопроект щодо долі Тимошенко. Регіонали вважають: варто зібратися у форматі робочої групи ще раз - перед ранковим засіданням позачергової сесії, скликаному на середу.  

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Нову школу отримали мешканці Рокитнянського району
  Наступний матеріал
  За рішенням суду Власенко не виїздний
  Теги:
  Loading...