5.ua

Новопризначений керівник Чернівецької ОДА під тиском громадськості подав у відставку

  Під час представлення голови ОДА Чернівецької області Михайла Романіва представники «Правого сектору», Народної самооборони та громади області пікетували держадміністрацію.

  Вимагали відставки нового чільника, бо його кандидатуру не узгодили з громадою. Люди наголосили - Михайло Романів вже очолював чернівецьку адміністрацію з 2003 до 2005 роках і був, на їхню думку, не найкращим керівником області. Крім того, останні 7 років був начальником головного управління пенсійного фонду, а значить співпрацював з колишньою владою та тодішнім керівником регіону Михайлом Папієвим, додали активісти. Після годинної суперечки Михайло Романів прийняв рішення подати у відставку і покинув будівлю ОДА. Головою Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Романіва призначили лише у суботу.

  Остап Бойко, представник “Правого сектору” Буковини:“Ви вже були губернатором і нічого не зробили”.

  Тарас Воловідник, представник народної самооборони Буковини:“Людина працювала з Папієвим, по-друге, люди його знають, по роботі в пенсійному фонді, по-третє, він член комуністичної партії, хоч і колишньої, але партії”.

  Михайло Романів, голова Чернівецької ОДА: “Вони абсолютно не носять в собі підґрунтя і я вважаю, що це слова, які нічого не несуть з собою, я готовий, якщо будуть якісь конкретні факти, що я десь в корупції причетний, або ще щось, а так, огульно, що я десь, з кимось працював, то це…”.

  Попередній матеріал
  Американський есмінець Truxtun вийшов із болгарського порту
  Наступний матеріал
  Рада погодила часткову мобілізацію в Україні
  Теги:
  Loading...