Німеччина виділила 65 млн гривень на житло для переселенців

  Український фонд соцінвестицій вибрав для реалізації проекту Запорізьку, Харківську і Дніпропетровську області

  Уряд Німеччини виділив близько 65 млн грн на реконструкцію будівель для переселенців у Дніпропетровській області. Йдеться про відновлення 5 будинків, 4 шкіл та дитячого садка. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

  "На початку року ми підписали угоду з урядом Німеччини про реконструкцію будівель під житло для переселенців, а також шкіл і садочків у 5 громадах Дніпропетровщини. На це іноземні партнери виділяють близько 65 млн грн. Зараз міста і райони, обрані для участі у проекті, завершують підготовку та узгодження проектно-кошторисної документації. Незабаром почнуться тендери та визначення підрядників", - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  Як стало відомо, український фонд соцінвестицій обрав для реалізації проекту Запорізьку, Харківську і Дніпропетровську області.

  На Дніпропетровщині у проекті беруть участь Павлоград, Кам'янське, Верхньодніпровськ, Вільногірськ і с. Чумаки Дніпропетровського району. У кожному з цих населених пунктів визначили по одному старому приміщенню, яке давно не використовується, і може бути відремонтованим.

  "У школі збираємося замінити всі вікна на металопластикові. Нещодавно ми встановили в цій школі модернізовану котельню, проте всю енергоефективність з'їдають старі вікна ще 60-70-х років. Завдяки проекту ми не тільки отримаємо новий гуртожиток, але і фактично відремонтуємо школу", - розповідає заступник міського голови Вільногірська Ігор Яцевич.

  Зазначається, що завдяки проекту у Дніпропетровській області створять півтисячі додаткових місць для переселенців.

  Як відомо, у регіоні за офіційними даними перебуває близько 80 тис. переселенців. Нагадаємо, 10 червня Кабмін встановив безстроковими довідки вимушених переселенців

  Дивіться також: У Києві показали історії переселенців, які почати життя з нуля

  Попередній матеріал
  Отруєння в Ізмаїлі: кількість постраждалих зросла до 529 осіб
  Наступний матеріал
  У Львові невідомі блокували вивезення сміття у Київ

  На Київщині затримали переселенку, що продавала власне немовля за 40 тис. грн

  У Києві показали історії переселенців, які почати життя з нуля

  Електронний реєстр переселенців з'явиться найближчим часом – Рева

  Кабмін встановив безстроковими довідки вимушених переселенців