Радянські інсталяції на Алеї Героїв Небесної Сотні
Радянські інсталяції на Алеї Героїв Небесної Сотні Facebook / Кличко - мер

Ніякого "95 кварталу" на святому місці: Кличко доручив прибрати радянські "інсталяції" в центрі Києва

  Читайте по-русски
  Міському благоустрою було доручено очистити Алею Героїв Небесної Сотні

  Міський голова Києва Віталій Кличко доручив Департаменту благоустрою КМДА демонтувати "інсталяції" в радянському стилі, що були встановлені на Алеї Героїв Небесної Сотні.

  Про це інформує пресслужба столичного очільника.

  Кличко особисто відвідав Алею Героїв Небесної Сотні, аби оглянути зведені конструкції. Він назвав їх зневагою до пам'яті загиблих на цьому місці патріотів.

  "Місто не видавало жодних дозвільних документів на подібні "перформанси". Організацією відзначення Дня Незалежності, зокрема, концепцією та декораціями для святкових заходів опікується Офіс президента. Розпорядженням КМДА до відзначення 30-річчя незалежності України на Алеї Героїв Небесної Сотні передбачене тільки покладання квітів. Керівництво Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності підтвердило, що встановлення "інсталяції" було погоджене з ним. Але, я переконаний, цей безлад треба прибрати", – наголосив очільник Києва.

  На його думку, вкрай недоречним на місці загибелі українських героїв було встановлювати символи ностальгії за Радянським Союзом.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що на столичній Алеї Героїв Небесної Сотні встановили радянські інсталяції, якими закрили портрети загиблих учасників Революції Гідності.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, які побічні реакції після вакцинації проти COVID-19 є нормальними
  Наступний матеріал
  У Кабулі залишилися тільки три посольства інших країн – яких саме
  Loading...