Федір Лапій
Федір Лапій 5 канал

Українцям необхідно дотримуватися заходів безпеки на виборчих дільницях – Лапій

Читайте по-русски
Експерт зазначив, що "попереду дуже важкі місяці", кількість хворих на COVID-19 в Україні зростатиме

На виборчих дільницях українцям необхідно дотримуватися заходів безпеки, зазначив лікар-імунолог та голова правління ГО "Батьки за вакцинацію" Федір Лапій. Про це він сказав в ефірі марафону "Твій вибір" на "5 каналі".

За його словами, на виборчих дільницях слід перебувати в захисних масках, дотримуватися безпечної дистанції з іншими людьми, а також мати із собою власну ручку.

"Якщо ви заходите в кабінку, ви маєте бути в масці. У цьому випадку ми говоримо, що маска стримує поширення аерозолю та крапельок", – наголосив експерт.

Проте Лапій зазначив, що кількість хворих на COVID-19 в Україні буде зростати – незалежно від того, як на це будуть впливати вибори.

"Зростання захворюваності на COVID-19 було спрогнозовано ще весною 2020 року. Питання лише в кількості – чи це буде 7 тисяч, чи за тиждень буде 8 тисяч, чи за тиждень буде 9 тисяч. Тут однозначно буде зростання. У нас попереду дуже важкі місяці", – вважає Лапій.

Нагадаємо, в Україні станом на 25 жовтня лабораторно підтверджено 343 498 випадків COVID-19, із них за останню добу – 6088.

Попередній матеріал
Брифінг представників штабу партії "Європейська солідарність"
Наступний матеріал
Аномальна явка біля однієї з виборчих дільниць в Одесі, де голосують переважно студенти – що відбувається
Loading...