Незалежні профспілки обіцяють ініціювати розпуск ФПУ, якщо підтвердиться, що її керівники - корупціонери

  Ініціювати розпуск Федерації Профспілок України - якщо таки підтвердять, що її керівники - корупціонери. Таке обіцяють незалежні профспілки. Уже підготували необхідні документи і обіцяють у вересні подати їх до Верховного суду.
  Ці папери підтверджують: за три роки керіники ФПУ придбали майна на мільйони гривень. Чимало власності федерації - зокрема санаторії - віддали у приватні руки. Незалежні профспілки звернулися до правоохоронців з проханням перевірити факти порушень. Вони стверджують - щороку - на рахунки Федерації від проф-внесків надходить понад два мільярди гривень. Однак - майно активно розпродають, - твердять представники незалежних профспілок.

  В`ячеслав Рой, глова всеукраїнської профспілки працівників недержавного сектора "Столиця-Регіони": "Три мільярди доларів це та сума, яка на сьогоднішній день залишилася. Тільки те, що залишилося, скіольки ж пішло у нас на сторону. велика кількість проектів по продажу вона вже почалася, наприклад, попередні переговори, і зупинити їх частіш за все, неможливо".

  Петро Петриченко, генеральний секретар національної конфедерації профспілок України: "Санаторій Горний, санаторій Прикарпаття, коли пан Юрків був керівником АТОМпрофспілки, вони продані, Прикарпаття - Ріксус Прикарпаття, де нормальна людина не може відпочити, там запотолочні ціни, Горний, поїдьте в Велику Ялту подивіться, що там робиться, такі фешенебельні будинки стоять, що закачаєшся".
  Попередній матеріал
  В Україні тривають міжнародні навчання "Сі-Бриз" (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  39 років тому астронавти США висадилися на Місяць
  Теги:
  Loading...