Невідомі у масках пограбували будинок Пшонки

  Будинок колишнього генпрокурора Віктора Пшонки пограбували під Києвом.

   

  Місцеві жителі повідомляють, що люди у масках, які представились самообороною Майдану і, ніби то, охороняли цей маєток, сьогодні вранці виїхали з цього будинку. Після чого туди зайшли представники Самооборони Києво-Святошинського району разом з працівниками, які раніше працювали у Віктора Пшонки. Виявилися, що все майно розкидано, сейфи порожні та розламані. Злодії не гребували навіть одягом, але все не забрали. Нині у будинку все ще залишається багато картин, стародавніх ікон та інших предметів мистецтва й розкошу. Самооборонці Києво-Святошинського району кажуть, що незабаром до них прибуде підкріплення з Майдану. Кажуть, що охоронятимуть доти, поки влада або власники не візьмуть об'єкт під охорону. У міліції та сільській раді села заявили, що люди у масках раніше їх не допускали до будинку.

  Іван Вишневський, начальник самооборони Києво-Святошинського району: «Ми побачили, що все розбито, все пограбовано. То на даний час визиваємо і Самооборони Майдану сюди, були запрошені працівники міліції, які обдивилися все і складуть на те, що вони побачили, відповідні документи. В даний час запрошували і представників преси, щоб вони теж подивилися, що ми ніякі не вандали, нічого. Як воно єсть, як ми побачили, так ми його і хочемо передати тим, хто його візьме під охорону».

  Віктор Соляженко, в.о. сільського голови: «Що на сьогоднішній день там відбувається і чи в наявності всі предмети, документи ну і таке інше, всі речі, я не можу вам відповісти. Доступу туди представникам сільської ради, доступ заборонений, скажімо так, вони нікого не допускають. Ми не маємо повноваження брати під контроль там, чи під арешт, тим паче, приватну власність».

   

  Попередній матеріал
  Проти Януковича відкрито кримінальну справу – захоплення державної влади
  Наступний матеріал
  Поранені євромайданівці вважають, що влада забула про них
  Теги:
  Loading...