Вода
Вода foto

Неточності в платіжках киян: "Київводоканал" повідомив, коли виправить помилку в системі нарахувань

Київ протягом року переводиться на нову систему нарахувань за послуги, з чим і пов'язані випадки некоректних цифр в платіжках, які отримали кияни

"Київводоканал" уже до наступного місяця обіціє максимально виправити помилки в системі нарахувань за послуги, які він надає, пише УНІАН.

Директор розрахункового департаменту "Київводоканалу" Валерій Люлін зазначив, що Київ протягом року переводиться на нову систему нарахувань за послуги, яка передбачає постійне відображення та облік актуальних показників квартирних лічильників, що і спричинило неточності в платіжках, які отримали кияни.

За словами Люніна, щомісяця "Київводоканал" приймає близько 30 тис. споживачів і коригує нарахування.

Директор розрахункового департаменту зазначив, що кияни можуть платити за фактичними показами лічильника, але обов'язково відображати їх у платіжних документах. "Київводоканал" у свою чергу зобов'язується здійснювати перерахунок.

"Кожен день ми аналізуємо помилки і готуємося до наступного місяця їх максимально виправити", – запевнив він.

Люлін повідомив, що зараз компанія з'ясовує ситуацію з квитанціями 7 тис. споживачів, які отримали нарахування за нібито спожиті 50 кубометрів води, при тому що середня норма споживання становить 3–5 кубометрів.

"За нашими підрахунками, близько 7 тис. споживачів цього місяця отримали нарахування приблизно по 50 кубометрів, хоча вони передавали показання лічильників. Ми зараз з'ясовуємо цю ситуацію. І я думаю, автоматично ми зробимо перерахунок, якщо були передані правильні показники. Зараз можна заплатити за фактичне споживання", – сказав Валерій Люлін.

Люлін зазначив, що більшість киян є сумлінними платниками, тому "Київводоканал" сподівається, що й цього місяця проплати будуть, як завжди, на високому рівні.

Окрім цього, він поінформував, що для зручності споживачів для передачі показань лічильників підприємство впроваджує нові сервіси. Так, з цього місяця на сайті "Київводоканалу" відкривається "Особистий кабінет" для споживачів, де можна буде побачити всю історію своїх нарахувань, сплати, і будуть показання лічильників. Також можна передавати показники лічильників через Call-центр. З цього місяця будуть працювати Вайбер-бот і Телеграм-бот. За його словами, налагоджується і система передачі показань через банківські установи.

Як повідомляв 5.UA, в деяких платіжних повідомленнях за липень нарахування за послуги водопостачання та водовідведення можуть не відповідати фактичним обсягам споживання. За даними КМДА, неточності спричинено системним збоєм у деяких банківських установах під час внесення даних показань лічильників.

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Жертви теракту в Іспанії – загинули громадяни семи країн
Наступний матеріал
Напад у Барселоні: теракт вчинив 22-річний молодик – поліція
Loading...

У КМДА прокоментували можливі неточності у платіжках киян за липень

У Києві житлові будинки у 5 районах тимчасово залишаться без води

Набув чинності закон про обов’язкове встановлення лічильників на тепло і воду – Гройсман

У столиці через ремонт обмежать холодне водопостачання багатьох будинків

У столиці обмежать рух транспорту низкою вулиць

Лептоспіроз у Києві: підтвердили першу смерть від захворювання