Непридатну для пиття воду отримують мешканці Старокостянтинова [відео]

  Непридатну для пиття воду та ще й з перебоями отримують мешканці Старокостянтинова Хмельницької області. Комунальники пояснюють - усе через зношеність мереж центрального колектора. На їхню заміну потрібно щонайменше два мільйони гривень.

  Володимир Федорук, який мешкає на четвертому поверсі, останні два роки отримує воду з перебоями. Коли ж вона і з`являється, то тече тоненькою цівкою, має найчастіше коричневий колір, та ще й з осадом.

   Володимир Федорук, житель м. Старокостянтинів: "Ми не маємо води якщо іде вода, значить теплообмінник відбувається засорение на стінках цього теплообмєнніка осад випадає, або прикипає оті частинки липучі всякі , які йдуть з водою".

   У місті, де мешкає 35 тисяч людей, воду в аварійному графіку - лише зранку та ввечері - подають останній місяць. Комунальники пояснюють: причина - у зношеності мереж колектора.

   Олександр Лактіонов, директор Старокостянтинівського КП "Водоканал": "У Старокостянтинові 5 проломів на центральному колекторів діаметром 800 міліметрів, тому вода подається в аварійному режимі".

   Щоб вирішити проблему необхідно замінити півкілометра труби. Місцеві чиновники замовили проектну документацію з відновлення мереж, за неї сплатили майже 60 тисяч гривень. І потому дізналися: заміна труби стане у 2 мільйона гривень. У міському бюджеті таких грошей немає.

   Микола Мельничук, міський голова міста Старокостянтинів: "На капітальний ремонт чи реконструкцію коштів не має, вони не відображені, це кошти мають бути або з місцевого бюджету або з державного бюджету . Відповідно багато років, я скажу держава не звертає уваги на відповідне комунальне підприємство. Проводити постійну реконструкцію, заміну каналізаційних труб, водостічних труб, тобто підтримувати дане підприємство".

   Мер Старокостянтинова сподівається, що міські депутати погодяться дати гроші на ремонт мережі з резервного фонду. Це питання винесли на найближчу сесію.

   Олена Бучацька, Олександр Семенов, Хмельниччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Луцькі міліціонери пересідають на велосипеди [відео]
  Наступний матеріал
  Спека триватиме в усіх регіонах України ще щонайменше тиждень
  Теги: