Луцькі міліціонери пересідають на велосипеди [відео]

  Луцькі міліціонери пересідають на велосипеди. Велопатрульні виконують ті ж самі функції, що й звичайні піші. Утім, кажуть, набагато ефективніше.

  На гірському велосипеді з гумовим кийком за спиною - луцькі міліціонери патрулюють міський сквер. Про ситуацію на території - доповідають до відділку по рації. Правоохоронці кажуть, патрулювання на велосипеді - набагато ефективніше аніж автівкою. Адже місця їхнього чергування - парки, сквери та центральні вулиці міста

  Олександр Бардась, інспектор патрульної служби: "Розповідали, що на старому базарі вкрали сумочку, здається. І вони втікали по дамбі, що біля Стиря. Там проїжджав наш патруль і вони прямо їм в руки прибігли. Оскільки вони не зрозуміли, що це працівники міліції і їх затримали. Люди самі не сподівалися, що таке може бути".

  Володимир - один із перших, хто долучився до велозагону. Каже: екіпірування у них - як у звичного патруля. 

  Володимир Наумик, інспектор патрульної служби: "Тут знаходиться сльозоточивий газ, тут наручники, тут радіостанція і гумовий кийок. Табельну вогнепальну зброю носимо як завжди на ремні".

  На велосипеди міліціонери пересіли місяць тому. Ноу-хау запровадили через зручність. Адже гірські велосипеди – невеликі та легкі у маневруванні, і у велелюдних місцях ними пересуватися  найзручніше.

  Володимир Солоненко, заступник начальника Луцького МВ УМВС України у Волинській області: "Для несення служби у складі патрулів відбираються працівники молодого віку, стрункі. Щоби вони могли належним чином виконувати свої обов`язки".

  Нині містом курсує три велопатрулі. Найближчим часом їх кількість збираються збільшити, принаймні вдвічі.

  Леся Валерієва, Юрій Троянов, Луцьк, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Північні штати Індії потерпають від потужної повені
  Наступний матеріал
  Непридатну для пиття воду отримують мешканці Старокостянтинова [відео]
  Теги: