flot.sevastopol.info

Неподалік територіальних вод України зафіксовано два російських військових кораблі

  Кораблі наблизилися до ділянки морського кордону України з метою ведення спостереження за розгортанням морської компоненти українсько-американських навчань "Сі Бриз 2016"

  У вівторок вранці, 26 липня, берегові засоби спостереження ВМС ЗС України виявили неподалік від територіальних вод України два кораблі російського Чорноморського флоту. Як повідомляє УНІАН з посиланням на штаб командування українських ВМС, це були сторожовий корабель "Допитливий" і середній розвідувальний корабель "Екватор".

  У штабі зазначили, що ці цілі також ідентифікував вертоліт морської авіації, який негайно підняли у повітря з відповідним завданням. Незабаром російські кораблі покинули район.

  Як також стало відомо, "Допитливий" і "Екватор" наблизилися до ділянки морського кордону України з метою ведення спостереження за розгортанням морської компоненти українсько-американських навчань "Сі Бриз 2016". Це підтверджує той факт, що в подальшому російські кораблі пересувалися в напрямку за кораблями – учасниками маневрів.

  Навчання "Сі Бриз 2016" проходять в Одеській і Миколаївській областях і в північно-західній частині Чорного моря з 18 по 30 липня. В активній фазі навчань задіяно 25 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення українських, американських, румунських і турецьких ВМС та близько 20 літаків і гелікоптерів.

  Попередній матеріал
  США нададуть Україні партію безпілотників та приладів нічного бачення
  Наступний матеріал
  У Греції та Іспанії вирують масштабні лісові пожежі
  Теги:
  Loading...

  "Сі Бриз-2016": В Одесі стартувала практична фаза навчань

  "Сі Бриз-2015": берегова фаза навчань на полігоні "Широкий Лан"

  ВМС України розпочали підготовку до навчання "Сі Бриз-2015"

  Міжнародні військові навчання "Сі Бриз" стартували в Одесі [відео]