Міжнародні військові навчання "Сі Бриз" стартували в Одесі [відео]

  10-ті, ювілейні міжнародні військові навчання "Сі Бриз" стартували в Одесі. Цього року в них візьмуть участь 17 країн. Серед них Бельгія, Канада, Німеччина, Норвегія, Швеція, США, Португалія. Вперше у навчаннях візьмуть участь Об’єднанні Арабські Емірати та Катар.

  Протягом майже двох тижнів півтисячі вояків спільно боротимуться з піратами, ліквідовуватимуть наслідки стихійного лиха та надаватимуть гуманітарну допомогу під час заворушень у приморській країні. Для українських моряків ці навчання – один із етапів підготовки до участі в міжнародній антипіратській операції  НАТО-АТАЛАНТА, запланованій на другу половину наступного року. Однак у Одесі - натовських вояків зустріли пікетники з гаслами “Янкі, гоу хоум!”.

  Надія Стрелкова, учасниця пікету: "Они не только отдыху мешают, они мешают нормальной жизни нашей, мы должны поднять весь народ против того, чтобы натовцы тут проводили всякие свои акции".
   
  Юрій Ільїн, командувач ВМС України: "Метою цьогорічної операції є відпрацювати за єдиними стандартами дії багатонаціональних штабів та сил під час планування та проведення міжнародної миротворчої операції з безпеки на морі".

   Френк Пандольф, командувач 6-го флоту США: "СІ-Бріз сфокусований на досягненні єдиної , спільної для всіх нас мети, - створення вільного та безпечного регіону завдяки спільній злагодженій роботі".

  Попередній матеріал
  Троє людей поранилися на фестивалі Сан Фермін у Іспанії
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську набирає популярності унікальний перукар [відео]
  Теги: