КрАЗ-Хaлк (Hulk) Краз

Неймовірний "Халк": КрАЗ представив новий броньований армійський всюдихід – фото

КрАЗ-Hulk поповнить сімейство важких броньовиків, де вже представлені моделі "Ураган", "Шрек" та "Фіона"

Кременчуцький автомобільний завод розробив новий важкий броньований всюдихід КрАЗ-Хaлк (Hulk) нетипової для вітчизняного виробника моделі колісної формули 4х4, повідомляє прес-служба КрАЗу.

"Новий бронеавтомобіль створений на базі всюдихода КрАЗ-5233. Його конструктивна відмінність від побратима 4х4 – КрАЗ-Шрека, – у відсутності рами. Усі агрегати автомобіля закріплені безпосередньо на несучому корпусі. До 16 тонн (із 18-ти у Шрека) знизилася його повна маса, також помітно зменшилися висота всього виробу і його посадкова висота. Це значно поліпшило ергономіку і експлуатаційні якості машини", – мовиться в повідомленні.

/
/
/
/
/

Зазначається, що днище бронекорпусу машини має V-подібну конструкцію, що в разі підриву розсіює силу удару від вибуху, спрямовану на пасажирів. На заводі уточнюють: "Бронювання виконано таким чином, що куля, випущена під будь-яким кутом до поверхні автомобіля, не проникне всередину, не зустрівши на своєму шляху елементів броні. Крім цього мінімізована можливість прострілу в результаті рикошету".

Крім того, наголошується на присутності протимінного захисту: бронеавтомобіль витримає підрив міни (6 кг в тротиловому еквіваленті) під будь-яким з коліс або днищем автомобіля. Усе скло "Халка" є багатошаровим куленепробивним, із внутрішнім шаром з подвійного полікарбонату.

"Швидкість до 90 км/год бронеавтомобілю КрАЗ-Халк дозволяє розвивати потужний 310-сильний дизельний мотор із турбонаддувом, він же забезпечує високу ефективність роботи при екстремальних температурах від -45°С до + 45°С. А механічна дев'ятиступенева коробка передач легко адаптує автомобіль під конкретні умови експлуатації. Автомобіль вміщує 12 осіб екіпажу", – з гордістю розповіли у компанії.

КрАЗ-Халк — це багатоцільовий броньований автомобіль підвищеної прохідності класу MRАP (mineresistantambushprotected), призначений для оперативної доставки особового складу військових підрозділів по всіх видах доріг, бездоріжжю і місцевості, їх вогневої підтримки, для чого оснащений сучасним озброєнням і засобами активної і пасивної захисту, а також транспортування вантажів і устаткування різного призначення.

Нагадаємо, в Україні виробили бронеавтомобіль, яким можна керувати за допомогою планшета.

Попередній матеріал
Зустріч у нормандському форматі може відбутися під час візиту Путіна до Франції
Наступний матеріал
Українського консула нарешті пустили до Сущенка в СІЗО

У Міністерстві оборони презентували новий сухпайок для ЗСУ

У Китаї ввели в експлуатацію новий військово-транспортний літак "Юнь-20"

В Україні виробили бронеавтомобіль, яким можна керувати за допомогою планшета

Турчинов: Україна має одну з найпотужніших бронетанкових шкіл у світі

Армія прийняла першу партію бронемашин "Дозор"

МВС провело випробування перспективної української бронетехніки