Не пропустіть – спецвипуск програми "Час. Підсумки тижня": 2014 – рік руйнації міфів для України

  У середу, 31 грудня, рівно опівночі на "5 каналі" дивіться спецвипуск програми "Час. Підсумки тижня", присвячений найважливішим подіям, які сколихнули Україну в 2014 році.

  Не кожен рік життя змінюється так, що не впізнати. Революція, війна, втрата друзів, надії, поразки, перемоги, нові шанси та нові герої – Україна це пережила. 365 днів і ночей. З часом зітруться фарби, але сьогодні, у ніч між минулим і майбутнім, "5 канал" пригадає темні і світлі – але точно найяскравіші – кадри минулого року.

  Революція гідності змусила світ говорити про Україну та українців, які перевернули своїм громадянським вибухом усталений світовий порядок, адже мало хто міг сподіватися, що світ стане сприймати наш клопіт, як свій.

  Це був рік руйнації міфів і, в першу чергу – українських. Редакція програми "Час. Підсумки тижня" виокремила кращі сюжети з найяскравішими кадрами минулого року: втрата Криму, яка стала, фактично, очищенням для українського війська на півострові; зміцнення власних кордонів задля збереження цілісності держави; готовність українського суспільства до виконання умов люстрації; сепаратизм; вибори і зміна курсу країни; війна на Сході України та занепокоєність і стурбованість світу, як відповідь на військову агресію Росії.

  Україна була приречена це пережити, аби усвідомити, що свою армію потрібно цінувати, бо вона – це лакмус, який визначає, чи є держава; аби зробити космічний стрибок – змінити ставлення до кордонів своєї держави; аби зрозуміти, що той, хто не подужає люстрацію зараз, стане об’єктом люстрації вже завтра і, звичайно ж, щоб віднайти своїх героїв, які, попри все, захищають власну країну.

  "У новорічну ніч запропонуємо нашим глядачам ті теми, котрі вплинули на наше життя у 2014-му. За 365 днів український народ пережив те, що інші народи переживають десятиліттями. Перемоги, поразки, досягнення і помилки – всього було багато. Усе це варто пам’ятати і варто аналізувати. Зробивши висновки з року минулого – ми точно зможемо зробити кращим рік новий", – переконана редактор програми Ірина Герасимова. 

  Дивіться опівночі, у новорічну ніч, спецвипуск програми "Час. Підсумки тижня" на "5 каналі".

  Прес-служба "5 каналу",

  контактний телефон 351-77-20

   

  Попередній матеріал
  Українське військо отримає додаткові 10 млрд на нове озброєння
  Наступний матеріал
  За добу на Донбасі не загинув жоден військовий, одного поранено - штаб АТО
  Теги:

  Європарламент дивився фільм "5 каналу" про війну на сході

  Журналісти "5 каналу" стали свідками боїв у селі Піски

  Журналісти "5 каналу" зустрілись з бійцями, які знищили 3 російські танки

  5 канал відновив роботу після "мінування"