Журналісти "5 каналу" зустрілись з бійцями, які знищили 3 російські танки

  Три підбиті ворожі бойові машини – це результат роботи танка Леоніда Сухацького за майже два місяці бойових дій. За інтенсивність та точність вогню екіпаж отримав позивний "Трещотка". З відчайдухами-танкістами поспілкувалися журналісти "5 каналу".


  На позиціях українських військових поблизу Маріуполя екіпаж танка Леонід Сухацького – уже справжня легенда. Таку результативність командир танку пояснює так: "Я не чекаю третього вистрілу, ми після третього одразу виїжджаємо і даємо відповідь на подавлєніє. Не жду, поки обстріл скінчиться. Послєдній раз я виїжджав, просто було шикарно – я виїжджав просто під взривами мін".

  Не менш важливим фактором є досвід інших членів екіпажу. Механік-водій Сергій у рідному Запоріжжі працював екскаваторником. Ця машина у нього – уже третя: "Це вже в мене третій танк. Один поламавсь, другий пушка заклинила".

  Найменше досвіду – у навідника Юрія Віхристенка, який в екіпажі нещодавно. Утім, бойове хрещення боєць уже отримав. Каже, за час боїв уже навчився більше, ніж за увесь час строкової служби.

  Від розташування наших військ до позицій сепаратистів – менше кілометра. Над окопами терористів досі майорить український прапор – зняти його бойовики не можуть, бо бійці АТО влучним вогнем відганяють від нього росіян.

  Свою позицію поблизу Маріуполя танкісти утримують уже більше двох місяців, і далі ворога пропускати не мають наміру.

  З Донеччини – Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Російський рубль продовжив падіння
  Наступний матеріал
  19-й батальйон тероборони прибув на відпочинок до Миколаєва
  Теги:
  Loading...