5.ua

Названо попередню версію пожежі на ювелірному заводі у Харкові

  Вибух печі для переплавки ювелірних виробів - така попередня і поки неофіційна версія причин займання на підприємстві «Хартрон», де загинули восьмеро працівників. Прокуратура вже порушила кримінальне провадження.

   Пожежа виникла там близько 11 ранку в одному із цехів ракетно-космічного підприємства, який керівництво здає в оренду ювелірам. За словами очевидців - пожежа розпочалася на четвертому поверсі, потому перекинулася і на п’ятий. Працівники, не дочекавшись рятувальників, самотужки - через вікна - намагалися спуститися на поверх нижче, чіплялися за кондиціонери, утім, один чоловік зірвався - і загинув, упавши на асфальт. Пожежу півтори години гасили мало не сто рятувальників, 22-х працівників евакуювали, 7-тьох із них ушпиталили. До Харкова вже виїхав віце-прем'єр Олександр Вілкул.

  Євген Василенко, головний фахівець ГУ ДСНС України в області: «Пожар случился на 4 этаже 5 этажного здания - всредине на територии завода. Горело около 200 квадратов. Перебросилось пламя на 5 этаж. На 5 этаже- около 50 квадратов.  Врезультате разбора конструкцій, что происходит и в данный момент - были найдены еще погибшие».

  Попередній матеріал
  Донецьких фермерів переслідують за підтримку Євромайдану [відео]
  Наступний матеріал
  Виверження вулкану в Індонезії
  Теги: