Донецьких фермерів переслідують за підтримку Євромайдану [відео]

  Сьогодні ж їм закинули ще й фінансові оборудки із місцевим вугільним підприємством. Небайдужі до Майдану підприємці запевняють - обвинувачення безпідставні, і вважають - таким чином їх просто намагаються залякати. Тим часом, поки тривав допит, біля обласного управління Міндоходів мало не сотня активістів влаштували акцію на підтримку фермерів і вимагали припинити переслідування. Натомість у Міністерстві доходів і зборів запевняють - слідчі дії не мають жодного стосунку до політичних уподобань фермерів. Мовляв, допитують підприємців у рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами одного з підприємств Донеччини.

  Надія Кащей, фермер Мар'їнського району: «Мы пришли поддержать фермеров всех наших. Потому что наших 4- х товарищей вызвали в налоговую для дачи показания. Открыли против них уголовное дело. Они никогда углем не занимались. Мы поддерживаем Евромайдан».

  Олександр Герасимов, голова Мар'їнської районної асоціації фермерів: «Какое отношение к углю мы можем иметь? У нас населенные газифицированные. Уголь нам не нужен ни для чего. Мы поняли, что это провокация. Хотят нас окунуть в грязь, для того, чтобы потрепать нервы».

  Єгор Фірсов, представник Донецького обласного комітету національного спротиву: «Требования этой акции банальны и просты, чтобы бизнесу в Донецкой области, в частности предпринимателям, фермерам, кормильцам этого региона просто дали работать».

  Попередній матеріал
  Кожем'якін: Співробітники СБУ незаконно стежать за активістами Євромайдану [відео]
  Наступний матеріал
  Названо попередню версію пожежі на ювелірному заводі у Харкові