фото ТРК Київ

Науковці придбали медичну БМП для морської піхоти

  Працівники Наукового центру харчової та хімічної безпеки купили для української армії броньовану санітарну евакуаційну машину. Таких на передовій ще немає. Медики передали техніку морським піхотинцям із Миколаєва, які найближчими днями поїдуть до зони проведення АТО.


  Гроші на купівлю санітарної евакуаційної машини збирали не із зарплати працівників, а з власних доходів підприємства. Мільйон двісті тисяч гривень – саме стільки коштувала ця машина медикам. Рішення виділити гроші прийняли на загальному засіданні колективу. Проти не виступив ніхто.

  У переобладнаному БМП поміститься шестеро лежачих поранених, сидячих – скільки влізе. Є тут усе найнеобхідніше: медична техніка, ліки та операційний стіл.

  Передали БМП морським піхотинцям із Миколаєва. Їхній батальйон незабаром відправлять до зони Антитерористичної операції. Куди саме – військова таємниця.

  Санітарних евакуаційних машин, кажуть піхотинці, у них не було. Завдяки цій – вдасться врятувати сотні солдатських життів. Медик зможуть евакуювати поранених безпосередньо з поля бою, незважаючи на ворожий вогонь.

  Від початку бойових дій на Сході загинуло 6-ро медиків, три десятки зазнали поранень, звітують у Міноборони. І додають, таких броньованих швидких у армії – катма. А вони б убезпечили роботу лікарів на передовій.

  Перед дорогою санітарну евакуаційну машину прикрасили українським стягом і випробували. Військовики запевняють: проїде усюди, навіть річкою вбрід.

  Попередній матеріал
  Ніяких коридорів для військових не існує - Лисенко
  Наступний матеріал
  На Запоріжжі будуватимуть оборонні споруди і сформують спеціальний батальйон
  Loading...