i.fo.zaporizhzhe.ua

На Запоріжжі будуватимуть оборонні споруди і сформують спеціальний батальйон

  За результатами засідання Ради оборони Запорізької області, місцева влада ухвалила рішення про зведення інженерних споруд на підступах до області, а також про формування додаткового батальйону.


  Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Баранов, пише "Інтерфакс-Україна".

  "У напруженій ситуації, що склалася останнім часом, ми ухвалили рішення зміцнити оборону нашої області. Ми переходимо до будівництва інженерних споруд на підступах до області. Частину грошей на будівництво укріплень було виділено на сесії обласної ради, а частину ми знаходимо через різні джерела, зокрема і допомогу підприємців", - заявив він.

  Також голова ОДА оголосив про формування додаткового батальйону чисельністю 550 осіб на базі громадської організації "Ніхто крім нас". Після надходження відповідного наказу Міністерства оборони України батальйон буде озброєно й його бійці нестимуть службу на нових інженерних спорудах.

  Також Баранов розповів про створення окремого штабу для координації дій із захисту регіону.

  "Зараз необхідно зламати бюрократичну машину, і ми її зламаємо для можливості ефективно і швидко використовувати кошти на оборонні потреби. Якщо все робити за бюрократичними нормами, щось зробити можна буде лише через чотири місяці, а ми повинні діяти сьогодні. Тому, враховуючи ситуацію, ми ухвалюємо революційні рішення, і думаю, що потім наші зусилля зрозуміють і оцінять", - наголосив він.

  Раніше повідомлялося, що Дніпропетровщина та Запоріжжя почали готуватися до запровадження надзвичайного або воєнного стану.
  Попередній матеріал
  Науковці придбали медичну БМП для морської піхоти
  Наступний матеріал
  Порошенко подав законопроект про соцзахист кавалерів ордену Небесної сотні
  Loading...