Мобільний зв'язок
Мобільний зв'язок http://www.pcworld.com

Нацкомісія планує впровадити е-реєстр абонентів телекомунікаційних послуг

  У відомстві пропонують подавати заявку в електронній формі із застосуванням цифрового підпису

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), пропонує впровадити електронний формат реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги. Про це повідомляється на сайті НКРЗІ. 

  "Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, пропонує внести зміни до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі", - зазначається у повідомленні.

  Як повідомляється, НКРЗІ пропонує спростити механізм реєстрації абонентів, запровадивши можливість подання заявки дистанційно (в електронній формі) із застосуванням електронного цифрового підпису. Крім того, пропонується обмежити перелік даних, що мають бути надані оператору.

  "Ініціатива регулятора спрямована на спрощення процедури ідентифікації як для абонентів, так і для операторів ринку, а також для захисту від шахраїв", - вказується у повідомленні.

  Як стало відомо, зразок відповідних заяв буде розміщено на веб-сайтах операторів, провайдерів. Крім того, нова редакція Порядку передбачатиме можливість реєстрації абонентів, які не є громадянами України.

  У відомстві також зауважили: "Зважаючи на те, що більшість абонентських номерів сьогодні "прив'язані" до конкретних осіб через банківські послуги, реєстрація у телекомоператорів є лише формальністю, що створить умови для застосування надійного захисту абонентів від шахрайських схем".

  Як повідомлялося, торік Нацкомісія знизила ставку на мобільні дзвінки між мережами операторів.

  Попередній матеріал
  В Одесі суд визнав недійсним рішення міськради про повернення низці вулиць радянських назв
  Наступний матеріал
  Схеми Курченка й досі працюють в Україні - Сиротюк
  Теги:
  Loading...

  Сотні тисяч українських абонентів "Київстар" залишаться без улюбленої музики

  Абоненти одного з найбільших провайдерів у Києві залишилися без інтернету через "серйозну зовнішню атаку"

  Представник МТС розповів, яким чином спецслужби прослуховують абонентів