Веселі вихідні
Веселі вихідні Фото із відкритих джерел

Наступного року українці матимуть на 5 вихідних більше

  В Україні 11 державних свят, в які неробочі дні

  У Міністерстві соціальної політики повідомили, скільки днів відпочиватимуть українці наступного року. У 2017 році буде на 5 вихідних днів більше, оскільки деякі державні свята припадають на вихідні.

  Так, українці не працюватимуть 1 січня — Новий рік; 7 січня – Різдво Христове; 8 березня – Міжнародний жіночий день; 16 квітня – Пасха (Великдень); 1 і 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих; 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; 4 червня – Трійця; 28 червня – День Конституції України; 24 серпня – День незалежності України; 14 жовтня – День захисника України.

  За графіком п'ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу та неділю у 2017 році вихідний день у неділю 1 січня має бути перенесений на понеділок 2 січня, вихідний день у суботу 7 січня – на понеділок 9 січня, вихідний день у неділю 16 квітня – на понеділок 17 квітня, вихідний день у неділю 4 червня – на понеділок 5 червня, вихідний день у суботу 14 жовтня – на понеділок 16 жовтня. Тому з’являються п’ять додаткових вихідних понеділків.

  Нагадаємо, згідно з законодавством, коли святковий або неробочий день (ст. 73 КЗпП України) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

  Попередній матеріал
  У РФ підтвердили, що у Сирії загинули вже 20 російських військових
  Наступний матеріал
  Кремлівські ЗМІ показали відео допиту третього "українського диверсанта"
  Теги:
  Loading...

  Українці готуються до чотирьох вихідних поспіль

  Рада планує скасувати святкові вихідні у травні

  У червні українці відпочиватимуть 11 днів

  Українці на 8 березня відпочиватимуть чотири дні

  На Різдвяні свята українці відпочиватимуть 7 днів

  5 канал - трансляція наживо