visti.ks.ua

Рада планує скасувати святкові вихідні у травні

  1, 2 і 9 травня мають намір зробити робочими днями

  У парламенті мають намір скасувати три вихідні – День міжнародної солідарності трудящих, 1 і 2 травня, та День перемоги, 9 травня. Про це йдеться у законопроекті №4722 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення кількості святкових і вихідних днів)", який був зареєстрований у Раді, а сьогодні його направили на розгляд профільного комітету, передає "УНІАН".

  Крім того, народні депутати пропонують скасувати надання додаткового вихідного у понеділок, якщо державне свято припадає на суботу чи неділю. "В Україні зберігається проблема нераціональної кількості вихідних днів, що є неприпустимим у складний економічний період, який також збігається з часом міжнародного збройного конфлікту між Росією та Україною", – вважають у Раді.

  Також у пояснювальній записці наголошується, що в Україні продовжують відзначатися певні свята, "позитивний зміст яких був спаплюжений через проросійську пропаганду". Саму тому, за словами авторів, існує необхідність скорочення переліку святкових днів.

  Попередній матеріал
  У Криму вбили кримську татарку
  Наступний матеріал
  "Життя після смерті" – колишній головний редактор "Дождя" назвав три сценарії зміни влади в РФ
  Теги:
  Loading...