Міноборони Газета \"День\"

На сьогодні потреби в оголошені чергової хвилі часткової мобілізації немає – Міноборони

  З початку року контракт з українським військом вже підписало близько 53 тисяч військовослужбовців

  Завдяки проведенню успішної кампанії щодо набору військовослужбовців військової служби за контрактом, на сьогодні потреби в оголошені чергової хвилі часткової мобілізації немає, передає прес-служба Міноборони.

  "З початку 2016 року контракт з українським військом уже підписало близько 53 тисяч військовослужбовців, із яких понад 6 тисяч — офіцери. Ще декілька тисяч громадян пройшли відповідний відбір і укладуть контракт після проходження необхідного курсу підготовки", - мовиться у повідомленні.

  Таким чином, щомісяця лави Збройних сил України в середньому поповнює близько 6 тисяч контрактників. Враховуючи зазначену тенденцію, до кінця року планують зарахувати ще 15-18 тисяч контрактників.

  Успішна реалізація у Збройних силах України, завдання Президента України щодо професіоналізації війська та поступової заміни мобілізованих військовослужбовців на військовослужбовців військової служби за контрактом, дала можливість здійснити звільнення останньої (шостої) черги без оголошення наступної хвилі мобілізації.

  Усі звільнені у запас військовослужбовці в обов’язковому порядку будуть зараховані до оперативного військового резерву першої черги.

  Також, наразі у Збройних силах України тривають підготовчі заходи до осінньої призовної кампанії, в ході якої буде призвано близько 14 тис. військовослужбовців строкової служби. Надалі всі військовослужбовці-строковики проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин. Вони увійдуть лише в небойові військові частини та підрозділи забезпечення.

  Жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань у районі антитерористичної операції на території Донецької та Луганської області залучатися не буде.

  Нагадаємо, як повідомлялось, Президент підписав Указ не про демобілізацію, а про звільнення військовослужбовців мобілізованих під час шостої хвилі. 

  Попередній матеріал
  Генштаб: Усі звільнені військовослужбовці шостої хвилі будуть зараховані до оперативного резерву першої черги
  Наступний матеріал
  Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео

  Брифінг заступника начальника Генштабу ЗСУ щодо порядку звільнення військовослужбовців, призваних під час третьої черги мобілізації - відео

  У Міноборони заявили про високу ймовірність сьомої хвилі мобілізації

  Демобілізація: Генштаб назвав заплановану до звільнення кількість військових

  Генштаб: Основну частину військових 6-ї хвилі планують демобілізувати в жовтні 2016 року