5 канал

Насіров заперечує існування конфлікту із Марушевською

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров заперечує, що в нього існує конфлікт з керівником Одеської митниці Юлією Марушевською

Про це Роман Насіров заявив в ефірі "5 каналу" під час програми "Погляд".

"Нема ніякої війни. Є співробітник, який працює на Одеській митниці, виражаючи свою точку зору, чи точку зору інших заангажованих людей. Немає ніяких конфліктів взагалі. У нас одне велике питання – Одеська митниця, як і всі інші митниці повинні працювати, повинні виконувати ті плани, ті завдання, які ставляться. Ми намагались зробити деякі експерименти на Одеській митниці, запровадити якісь реформи. Саме велике питання, яке зараз є до керівника Одеської митниці – це чому не виконуються плани, чому ніяк в Одесі ми не можемо зібрати кошти на дорогу "Одеса-Рені", - зазначив Насіров.

"Я поясню, що сталося з конкурсом: на Одеській митниці найбільше вакансій заступників та начальників митних постів. Незрозуміла ситуація – це питання до керівника митниці. Треба, щоб подавали людей, ми будемо їх призначати. Ми призначили конкурс, зрозуміла конкурсна комісія, навіть запросили представників Одеської ОДА, запросили членів громадської ради при ДФС. Зараз проводяться конкурси", – наголосив голова ДФС.

Попередній матеріал
Кличко розповів, коли добудують Подільсько-Воскресенський міст
Наступний матеріал
Штаб: Окупанти стріляють з артилерії, мінометів та БМП
Теги:
Loading...

Відсьогодні на українських митницях запрацює "єдине вікно"

Уряд України за підтримки США за рік кардинально реформує митницю – Гройсман