5 канал

Нардеп: Близько 70% правоохоронців, які не пройшли переатестацію у поліції, поновилися на місцях

Трагедія у Кривому Озері стане підставою для перевірок, у тому числі щодо тих працівників, що залишилися працювати, поновившись по судах

Про це в ефірі "5 каналу" під час програми "Час. Підсумки дня" заявив народний депутат від "Народного фронту" Леонід Ємець.

"Це (трагедія у Кривому Озері – 5.ua) стане підставою для того, щоб здійснити дуже багато перевірок, у тому числі щодо тих працівників, що залишилися працювати, поновившись по судах, бо хто не знає ситуацію, насправді їх дуже багато поновилося. Близько 70% з тих хто не пройшов переатестацію і розуміючи, що вони провалили повністю переатестаційні іспити, не пройшли перевірку на свою доброчесність і цинічно плюючи всім у очі, знаючи, що вони не мають права працювати поліцейськими, вони знову через суд, через свої зв'язки прийшли туди, щоб далі продовжувати робити те, що вони для себе вважають "правоохоронною діяльністю", – зазначив нардеп.

Нагадаємо, начальник Головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко повідомив, що 11% особового складу київської поліції не пройшли переатестацію.

Попередній матеріал
Річниця безжалісного вироку російського "суду": у Києві влаштували акцію підтримки політв'язнів Кольченка і Сенцова
Наступний матеріал
Суд заарештував трьох поліцейських у справі вбивства чоловіка у Кривому Озері
Теги:
Loading...

У Вінниці розпочався другий етап переатестації поліцейських

11% особового складу київської поліції не пройшли переатестацію – Крищенко

Волонтери виходять з процесу переатестації міліції

У МВС розповіли про звільнення співробітників в ході переатестації