Нападника на студентку у Луганську вже понад тиждень шукає міліція

  Нападника на студентку у Луганську вже понад тиждень шукає міліція. 21 листопада невідомий наніс дівчині кілька десятків ножових поранень.

  Він напав, коли вона поверталася увечері додому. Незважаючи на поранення дівчині  вдалося втекти. Швидку їй викликали перехожі. Зловмисник забрав із собою сумку з документами. Міліція вже порушила кримінальну справу. У районі, де стався злочин посилили охорону, адже за останній місяць це вже другий напад. Нині потерпіла у лікарні, вона вже одужує - кажуть медики.

  Олександр Пизін, завідуючий теракальним відділенням Луганської обласної клінічної лікарні: "К счастью, ранения поверностные, легкое расправилось на дренаже. Не потребувалось больших оперативных вмешательств на легком. На данный момент пациентка віписівается из стационара для продолдения лечения в хирургии кисти, где будет оказана реабилитационная терапия с целью функций конечностей".

   Тетяна Погукай, речниця ГУ МВС України в Луганській області: "Данный факт занесен в единый реестр досудебных раследований. Квалифицирован как покушение на убивство и разбойное нападение. В настоящеее время проводяться оперативно-разыскные мероприятия, по установлению лица совершившого данное нападение".

  Попередній матеріал
  Температурний рекорд б`є погода в Києві
  Наступний матеріал
  6 дітей загинули в Києві під колесами автівок у 2012 році
  Теги: