6 дітей загинули в Києві під колесами автівок у 2012 році

  Шестеро дітей загинули в Києві під колесами автівок цього року. Ще понад півтори сотні зазнали травм. Тож ДАЇшники взялися вчити дітлахів правилам дорожнього руху. Зі справжнім регулювальником, але іграшковими автівками. Чи обійшлося на штучній дорозі без аварій - бачила Анастасія Бабенко.

  Поки ДАЇшник із мітлою порається біля дитячого перехрестя - юні кадети в однострої вже прямують до іграшкових машин.

  Керує дитячим рухом - дорослий регулювальник. Єдиною з дівчат покермувати наважується Валерія. Любов до машин у дівчини від тата. Войдійські права в того є, а от авта - немає.

  П`ятикласнику Владу така гра не до душі. Бо дитяче авто, для нього замале, тож на майбутнє вирішив: краще бути пішоходом. Нині в машині бачить лише недоліки.

  Владислав Леонтович: "Ну вона ржавіє, по-перше, по-друге, щас же не такій матєріал, як в СССР - там натуральний матер. А по-третє, бєнзін - цени ж више ідуть".

  Втім, щойно бачить справжнє патрульне авто - першим вмощується у водійське крісло. Регулювальник Юрій Чуян - ранками контролює проїзд біля уряду та Верховної Ради. Знає всі депутатські машини.

  Юрій Чуян, старший інспектор полку дорожньо-патрульної служби, старший лейтинант міліції: "Ви знаєте, я не буду хвалиться, но у мене є брат-близнюк Петро. Ми працюємо разом в центрі міста. То ми там п`ятнадцять років. П`ятнадцять років! То звісно, шо трішки нас знають, трішки ми їх знаємо".

  Трішки й дітей безпеці на дорозі повчив. За цей рік в Києві уже зафіксували понад півтори сотні аварій за участю неповнолітніх. Ці школярі втрапити у халепу не хочуть. Тож бувалого регулювальника слухали уважно.

  Олександр Науменко: "Палка вверх - це означає увага. Коли регулювальник показує ось так - це означає, що можна їхати".

  Володимир Ольшевський: "Це означає, що треба подождати, пока машина проїде, цей - шо тута люди їздять на велосипеді. А жовтенький - шо треба пропустити машину".

  Анастасія Бабенко, Валерій Савицький, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Нападника на студентку у Луганську вже понад тиждень шукає міліція
  Наступний матеріал
  Міністр юстиції прокоментував закон про референдум
  Теги: